Co to jest enova365?

To system ERP zaprojektowany dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Rozwiązanie wykorzystywane przez ponad 8,5 tys. polskich przedsiębiorstw.

Poznaj enova365

jeden system, wiele możliwości

wybierz to, czego potrzebujesz

Multifunkcjonalność pod ręką, skalowalność na wyciągnięcie ręki.

Wybierając enova365 kompletujesz moduły, z których każdy wspiera określone procesy w przedsiębiorstwie oraz dostosowujesz system do wielkości firmy, mobilności pracowników i ich preferencji użytkowania. W każdej chwili możesz przejść na wyższą wersję i zmienić model dostępu. Dzięki temu system będzie rozwijał się wraz z Twoją firmą.

zobacz więcej >>

Z enova365 masz wszystkie funkcje zawsze pod ręką.

A te potrzebne w przyszłości, na wyciągnięcie ręki. Przed wdrożeniem kompletujesz moduły z obszaru handlu, crm, kadr, księgowości i workflow. Każdy moduł dostępny jest w trzech wersjach funkcjonalnych (oznaczonych kolorami: srebrny, złoty i platynowy) odpowiadającym potrzebom małych średnich i dużych firm. Możesz łączyć moduły w różnych wariantach, dobierać moduły oraz podnieść je do wyższej wersji.

Moduły współdziałają ze sobą, korzystając z jednej bazy danych, co gwarantuje dowolny dostęp do funkcji systemu, także z wielu urządzeń (komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu, smartfonu). Program sam dobierze odpowiedni interfejs (okienkowy, przeglądarkowy, dotykowy, komórkowy). Dzięki temu łatwo dopasujesz system do stylów pracy w firmie.Wybierz moduły!

enova365 obsłuży wszystkie lub tylko część procesów zachodzących w Twojej firmie. Wybierz potrzebne obszary działania. Kliknij tutaj >

Zobacz folder enova365

Dowiedz się jak enova365 może rozwinąć Twoją firmę!
Przekonaj jak łatwo jest dostosować enova365 do
sposobu dostępu, stylu pracy i zdolności finansowania.

folder enova365

Sprawdź, na ile Cię stać!

Jeśli wiesz już, jakich modułów potrzebujesz,
sprawdź nasz cennik! Przekonaj się, że stać Cię
na dobre ERP. Kliknij tutaj >

miej outsourcing w swojej firmie

Korporacyjne potrzeby na ziemiach polskich.

enova365 jest gotowa do integracji w oddziałach firm zagranicznych zlokalizowanych w Polsce oraz polskich korporacjach, pracujących na zagrani-cznych systemach ERP. To dobre rozwiązanie dla firm, które chcą włączyć w obecna infrastrukturę IT oprogramowanie z obszaru kadrowo-płacowego i księgowości, gwarantujące zgodność z polskimi przepisami.

zobacz więcej >>

enova365 jest zgodna z polskimi przepisami.

Jest też na bieżąco aktualizowana do zmian w przepisach. Aplikacja spełnia wymagania ustawodawstwa w zakresie ewidencji danych kadrowych, naliczania wynagrodzeń, zasiłków chorobowych, podatków oraz składek ZUS. Gwarantuje stabilność i maksimum bezpieczeństwa.

Duże, zagraniczne systemy informatyczne często mają trudności w odwzorowaniu polskiej specyfiki ustawodawstwa i nie nadążają za zmianami w przepisach w obszarach kadrowo-płacowych i księgowych. Decyzja o integracji z enova365 pozwala na uniknięcie kłopotliwych przestojów w pracy, przy jednoczesnym dowolnym dostosowaniu do panujących już w firmie procedur. Co więcej umożliwia wprowadzenie samoobsługi pracowniczej, przyśpieszając realizację operacji kadrowych i zmniejszając liczbę papierowych dokumentów w obiegu.

Zobacz więcej!

enova365 poza kadrami i finansami obsłuży pozostałe procesy z obszaru handlu i kontaktu z klientami. Zobacz wiecej modułów. Kliknij tutaj >


Zobacz ulotki enova365 z obszaru
kardowo-płacowego i finansów

Dowiedź się jak enova365 może pozytywnie poprawić jakość
pracy w Twojej firmie! Działaj z każdego miejsca o dowolnej
porze z modułami enova365 multi, dostępnymi z urządzeń
mobilnych, w tym tabletów i smartfonów. ERP wreszcie dla
każdego użytkownika!

enova365 Kadry Płace
z przykładem mobilności

enova365 Księgowość
z przykładem mobilności

Wybierz model zakupu!

Sprawdź nasz cennik! Przekonaj się o zaletach ERP
w abonamencie oraz jako usługa Kliknij tutaj >

pracuj mobilnie

Miej najbardziej rozwojowy system na rynku!

Czy Twoje ERP pracuje w systemie Windows 8, na tablecie poprzez dotyk, na smartfonie oraz przez przeglądarkę internetową? Jeśli nie, najwyższy czas na enova365!

zobacz więcej >>

Na enova365 można pracować stacjonarnie oraz w chmurze – logując się do systemu poprzez przeglądarkę internetową, a dzięki dodatkowym interfejsom opartym o zasady Modern UI, możliwe jest korzystanie z systemu na urządzeniach mobilnych (tabletach i smartfonach).


To jedyny zintegrowany system ERP w Polsce, który przystosowany został do pracy na Windows 8 i Windows Phone, dając Użytkownikowi możliwość korzystania z aplikacji za pomocą gestów. Niezależnie od sposobu dostępu, na poziomie bazy danych, funkcjonalności i logiki biznesowej system pozostaje taki sam. enova365 znakomicie dopasuje się do stylu pracy w Twojej firmie!

.

rozdzielaj zadania

Kontroluj procesy, przepływ pracy i jej wyniki!

Przydzielaj operatorów i kontroluj stan realizacji poszczególnych zadań, a wszystkie procesy zepnij klamrą! Unikaj przestojów pracy i szybko odnajduj zaginione dokumenty!

zobacz więcej >>

Jesteśmy zdania, że w celu optymalizacji pracy w firmie, użytkownik powinien obsługiwać tylko sytuacje wyjątkowe, wymagające kreatywnego myślenia. Powinien koncentrować się nad aspektem merytorycznym realizacji zadań, kwestię organizacyjne zrzucając na system.


enova365 Workflow zbiera informację z wielu obszarów działalności firmy, pomaga w organizacji przepływu pracy w firmie między wieloma osobami. Wykorzystanie procesowej organizacji pracy jest naturalnym kierunkiem rozwoju firmy i świadczy o jej dojrzałości. Polecamy firmom chcącym usprawnić przepływ pracy i komunikację w przedsiębiorstwie.

Zadzwoń do nas 

41 347 23 10

pomożemy Ci wybrać optymalne rozwiązanie

Zostaw kontakt, oddzwonimy

Pobierz wersję demo

 Pobierz demo enova365

Ta strona wykorzystuje pliki cookie by móc poprawnie działać i by zbierać anonimowe dane statystyczne. Jeśli nie akceptujesz tego faktu zablokuj pliki cookie w Twojej przeglądarce lub opuść tą stronę.