enova365

enova365 to system XXI wieku – otwarty na współczesny biznes i zaawansowany technologicznie.

Opracowany przez polskich ekspertów, którzy zapewniają stały dostęp do nowych funkcji, aktualizacji oraz usprawnień.

Łączy łatwość obsługi z ogromem możliwości, które powinien oferować dobry system ERP/CRM. Wspiera nowoczesne metody zarządzania i zapewnia optymalizację procesów firmy. Pozwala planować podejmowane w firmie działania, wyznaczać pracownikom zadania oraz dokonywać bieżących analiz na podstawie unikalnych raportów i zestawień. enova365 maksymalnie utrudnia popełnianie błędów przez pracowników.

Dzięki przemyślanej konstrukcji system może funkcjonować zarówno w małych, średnich, jak i dużych firmach handlowych, produkcyjnych, transportowych oraz usługowych różnych branż, a także w jednostkach budżetowych i instytucjach użyteczności publicznej. Odpowiednia parametryzacja i możliwość indywidualnego doboru elementów sprawiają, że aplikacja spełnia wymagania zarówno początkującego przedsiębiorcy, jak i międzynarodowego koncernu.

enova365 to jedyny system ERP klasy biznes, który obsługuje wszystkie obszary i procesy firmy:

 • Finanse i księgowość,
 • Kadry Płace i HR,
 • Projekty i usługi,
 • Sprzedaż i CRM,
 • Business Intelligence,
 • Handel i magazyn, Procesy,
 • Nieruchomości,
 • Produkcję.

Poznaj najważniejsze cechy enova365:

Mobilna

enova365 to jedyny multiinterfejsowy system w Polsce, który na poziomie bazy danych, logiki biznesowej pozostaje taki sam.

enova365 jest stworzona do elastycznego modelu pracy, w tym pracy zdalnej :interfejs dostępny jest w wersji standardowej, która umożliwia pracę z komputera stacjonarnego oraz w wersji multi, pozwalającej na łączenie się z dowolnego urządzenia – komputera, laptopa, tabletu czy smartfona. Dzięki dedykowanym interfejsom, praca będzie zawsze komfortowa, niezależnie od wybranego urządzenia oraz miejsca, w którym się znajdujesz, a ty masz gwarancję, że pracujesz na tym samym systemie.

enova365 ma dedykowane rozwiązania dla nowoczesnych biur rachunkowych, które wykraczają poza typowy zakres usług. Takim rozwiązaniem jest Pulpit Klienta Biura Rachunkowego, platforma, za pośrednictwem której biuro rachunkowe obsługuje swoich klientów bez ograniczania liczby baz danych swoich klientów.

Modułowa

enova365 to nie tylko 9 obszarów, ale również:

 • 25 modułów podstawowych,
 • 29 modułów dodatkowych,
 • 8 pulpitów,
 • 20+ autorskich integracji,
 • 40+ dodatków partnerskich.

System buduje się z modułów, przeznaczonych dla każdego działu firmy, określając liczbę potrzebnych stanowisk pracy. Występują one w kilku wariantach funkcjonalnych, tak aby odpowiadały aktualnym potrzebom firmy. Wyboru z pełnej gamy warto dokonać uwzględniając procesy, które ma wspierać. Każda z części systemu wspomaga funkcjonowanie określonych obszarów biznesowych.

Jeśli chodzi o relacje z klientami, zarządzanie kadrami, księgowość, sprzedaż, gospodarkę magazynową czy produkcję – zwróćmy uwagę, że enova365 to najbardziej podatny na automatyzację oraz integracje system ERP.

Moduły mogą działać samodzielnie, ale jako system zintegrowany enova365 ma wspólną bazę danych. Oznacza to prosty dostęp do informacji ze współpracujących modułów. Dzięki ich odpowiedniemu doborowi i precyzyjnej konfiguracji na etapie wdrożenia, program zostaje idealnie dostosowany do potrzeb firmy.

Skalowalna

W miarę rozwoju przedsiębiorstwa aplikację łatwo rozbudować w odpowiedzi na nowe wymagania wobec systemu lub rosnące zatrudnienie. Moduły są wybierane spośród trzech wariantów funkcjonalnych. Platynowego dla firm dużych, o ugruntowanej pozycji na rynku, złotego dla średnich, rozwijających się przedsiębiorstw oraz srebrnego – idealnego w początkowej fazie rozwoju firmy.

System może rozwijać się wraz z firmą, bez konieczności reorganizacji, wymiany i konwersji baz czy migracji danych. enova365 wnosi więc do firmy potencjał rozwojowy – dbając, by system dostosowywał się do skali biznesu, a nie firma do systemu.

enova365 w wersji platynowej jest dostępna w trzech wersjach językowych: polskim, angielskim oraz ukraińskim.

Aktualna

Decydując się na wdrożenie, zyskujesz system ERP zawsze zgodny z aktualnymi przepisami kadrowymi, księgowymi oraz gospodarczymi, zintegrowany z Krajowym System e-Faktur. Otrzymujesz standard, za który dodatkowo nie płacisz.

enova365 jest zawsze na bieżąco ze sprawdzonymi trendami w danych obszarach biznesowych oraz zgodna z polskim prawem.

System tworzą profesjonaliści od zarządzania, handlu, księgowości oraz kadr i płac. Każdy zespół projektowy zorientowany jest na natychmiastowe dostosowanie programu do zmian w przepisach, zapewniając jednocześnie stabilność systemu oraz bezpieczeństwo danych. Nasi konsultanci dobrze orientują się w gąszczu zmieniających się przepisów i wiedzą, jak te zmiany oddziałują na funkcjonowanie przedsiębiorstw.

Personalizowana

enova365 funkcjonuje w firmach handlowych, produkcyjnych, transportowych, usługowych, sprawdza się w administracji i użyteczności publicznej, a także outsourcingu.

W enova365 można dostosować wygląd i obsługę interfejsu do indywidualnych preferencji. Użytkownik definiuje menu ulubionych zakładek oraz wygląd list poprzez dodawanie oraz usuwanie kolumn z danymi. Określa własne filtry danych, kolorowanie pozycji na liście oraz parametry eksportu danych. Komfort pracy przekłada się na wyższą efektywność pracownika. W takim środowisku zarządzanie i działania przebiegają niezwykle sprawnie.

Inteligentna

Aplikacja należy do kategorii systemów specjalistycznych – wspiera podejmowanie decyzji, a także pomaga w rozwiązywaniu nawet złożonych zagadnień biznesowych.

enova365 wspiera standaryzację realizowanych procesów, a ich automatyzacja pozwala wyeliminować błędy popełniane przez pracowników. Korzystając z wiedzy zawartej w aplikacji, można wprowadzać własne schematy i procedury pracy, przydzielać obowiązki oraz tworzyć niezbędne analizy i raporty.

Moduły systemu enova365 mają wspólną bazę danych. Każdy z nich „wie” o operacjach przeprowadzonych w innych częściach systemu. Dzięki temu może na nie reagować wg ustalonych reguł. Odpływowi wiedzy z firmy zapobiega zapisywanie w enova365 procedur pracy, czym można budować przewagę konkurencyjną.

Decydując się na wdrożenie enova 365 możesz wybrać model zakupu, który najbardziej Ci odpowiada: licencja na własność, wynajęcie oprogramowania w modelu abonamentowym, z opcją korzystania z wybranych obszarów oraz wynajem z infrastrukturą w chmurze w formie usługi SaaS.