Wdrożenia programów

Widzisz potrzebę usprawnienia procesów w Twojej firmie? Chcesz mieć kontrolę nad tym, jak przebiega praca w poszczególnych obszarach?

Zastanów się, jaka jest sytuacja Twojego przedsiębiorstwa i jakie plany chcesz zrealizować.

Etapy wdrażania systemu to nie tylko instalacja oprogramowania i szkolenie pracowników z zakresu obsługi ale również odpowiednia parametryzacja systemu – dopasowanie go do potrzeb firmy.

Krok 1.

enova365 to kompleksowy system, który w pełni odpowiada potrzebom każdego biznesu – wdrażanie systemu ERP umożliwia dostosowanie oprogramowania do indywidualnych wymagań przedsiębiorcy. Dzięki modułowej strukturze systemu istnieje możliwość wyboru tylko tych funkcji, które są najistotniejsze w działaniu firmy.

Krok 2.

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na rzetelną, twórczą analizę wymagań biznesowych i informatycznych, na podstawie której przedstawimy koncepcję wdrożenia enova365 najpełniej odpowiadającą potrzebom organizacji firmy. Dzięki analizie przedwdrożeniowej dowiesz się, jak będzie przebiegać wdrożenie systemu ERP w firmie oraz w jaki sposób enova365 usprawni jej procesy.
Podczas bezpłatnej prezentacji przedstawimy korzyści, jakie zapewni Twojej firmie wdrożenie ERP enova365. Spotkanie może odbyć się u Ciebie lub online – Ty decydujesz!

Krok 3.

Jako Klient wybierasz jakiej wersji oprogramowania potrzebujesz. Wersja Multi dostosowana do każdego urządzenia lub wersja Standard – okienkowa, obejmująca tradycyjny interfejs, oparty o okienka Windows Forms.
Sam decydujesz również, w jaki sposób kupisz licencję systemu enova365: możesz wybrać zakup na własność lub wynajem ERP w formie abonamentu.

Krok 4.

Wdrożenia systemów ERP to złożony proces, ale przeprowadzimy Cię przez niego. Określimy harmonogram oraz podzielmy jego etapy tak, aby działanie Twojej firmy nie zostało zakłócone. Umowa na wdrożenia oprogramowania może objąć również szkolenia dla pracowników.

Krok 5.

W ramach opieki powdrożeniowej wykonujemy wszelkie zlecone modyfikacje, wspieramy użytkowników podczas pracy na systemie, dokonujemy niezbędnych konserwacji i aktualizacji oprogramowania.

Krok 6.

Możemy także rozbudowywać instalację w miarę rozwoju firmy i pojawiających się potrzeb.

Koszt wdrożenia jak i opieki powdrożeniowej zależny jest od czasu poświęconego na wykonanie usług zleconych usług.

Usługi świadczymy w następujących formach:

  • wizyta w siedzibie klienta – zalecana przy tematach wymagających większej ilości czasu oraz bezpośredniego kontaktu
  • konsultacje zdalne – idealne przy zadaniach o wymaganym bardzo szybkim czasie reakcji, pozbawione obciążeń w postaci kosztów dojazdu

W ramach umów wdrożeniowych i umów na opiekę serwisową oferujemy atrakcyjne rabaty na świadczone usługi i pierwszeństwo w obsłudze przed klientami niezwiązanymi umową.

Sprawdź możliwości systemu enova365 już teraz